Büyük halini görmek için fotoğrafın üstüne tıklayın
22,00 TL

KALİTE VE GÜVENDE AKLA GELEN İLK MARKA BALKÜMES

  • İlan Tarihi 10 Kasım 2018
  • İlan No 393382
  • Kaç Adet 10000
  • Kimden Firmadan
Bu ürün hakkında sormak istediğiniz sorular için iletişim sahibi

ÜRÜN SAHİBİNİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

KALİTE VE GÜVENDE AKLA GELEN İLK MARKA BALKÜMES ÜRÜN DETAYLARI

https://balkumes.com.tr/kurumsal 

İLETİŞİM: 0542 390 5020 - 0542 390 6020

BALKÜMES olarak biz kimiz sorusuna detaylı ve geniş kapsamlı bir cevap verecek olur isek öncelikle belirtmeliyiz ki bu sektördeki geçmişimiz ta 1999 lara dayanmaktadır. Ancak o tarihlerdeki firma isimlerimiz başkaydı. Bu firmaların bir çoğu yine aynı şekilde bizim bünyemizde hizmet verir iken bir çok üretici ve müşterimizin de bildiği üzere 1999 dan bugüne tarafımızca kullanılmakta olan BalıkesirYarka isimli firmamızın isim tescil hakkı bir takım emek ve alın teri tacirleri diye tabir edebileceğimiz kişiler tarafından Türk Patent Kurumuna isim tescil hakkı başvurusu yapıp başta da belirttiğimiz üzere 1999 dan bugüne bize ait olan ve halen kullanmakta olduğumuz Balıkesir Yarka isimli firmamızın bir nevi çalınabilme olasılığını göz önünde bulundurarak aynen önceki firmalarımızda olduğu gibi Balıkesir'li olmamızın & bu işletmelerimizin ana merkezleri ve dahi idari numune & yönetim merkezimizin deBALKÜMES olarak kurucumuz olan Beytullah DUMAN' ında doğum yeri olan Büyük Akçaalan Köyü      Dursunbey/BALIKESİR olmasından aldığımız ilhamdan da yola çıkarak Balıkesir ilimizin isminden BALI aldık ve bunun yanına da sadece kümesimizin ismini ekledik karşımıza BALKÜMES , ismi çıktı.

    Bizlerde BALKÜMES ismini tarafımıza tescillenmesi için Türk Patent Tescil Kurumuna bu ismin tarafımıza tescillenmesi hakkında başvuruda bulunduk ve çok şükür sonunda kurucumuz BeytullahDUMAN adına Türk Patent Enstitüsü tarafından bu isim tarafımıza tescillendikten sonra da bu firmayı tıpkı diğer firmalarımızda da olduğu gibi sektörümüzde tescilli bir firma olarak uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve deneyimlerimizin ışığında iş hayatına dahil ettik.

     PEKİ NEDEN VE NE İÇİN  BALKÜMES ’ i Tercih Etmeliyiz ?


      Öncelikle başta da belirttiğimiz üzere uzun yıllar sektörümüzün içinde olmamızın bizlere kazandırdığı bilgi birikim deneyim ve tecrübelerimize dayanarak yürümekte olduğumuz bu yolda ve dediğimiz gibi gerçek bir Balıkesir firması & başkalarının ürünlerini satan değil gerçek üretici olmanın, taa ki sattığımız ürünlerin kuluçkalık döneminden tutun da civcivlik evresi , yarkalık dönemine kadar sonrasında da satış sonrası hizmetlerimizi dikkat ve nazara alacak olur isek sattığımız tüm ürünlerin baştan sona satış öncesi ve sonrası olmak üzere hayatları boyunca yanlarında olmamızın ve tüm evreleri kontrolümüz altında olmasının velhasıl sürekli bu hayvanlar ile göz göze bulunmamızın bu ürünlerimize olduğu kadar bizlere de bu ürünler hakkında tam ve eksiksiz bilgi kazandırmaktadır. Bizlerde bu bilgi birikimler doğrultusunda hareket etmekle birlikte bu bilgi ve birikimlerimizi de müşterilerimizle paylaşmaktayız ki bizim asıl farkımız da burada ortaya çıkmaktadır.

     Bizler BALKÜMES olarak müşterilerimizin bizden almış oldukları yarka ve tavukları üçüncü yılın sonundan itibaren hayvanlarımızın verim ve performansı düşüp halk dilinde çıkma tavuk olarak adlandırıldığı dönemde şayet müşterilerimiz ister ise yarka ile hiçbir ek ücret talep etmeden bire bir değişim imkanı sunan onur ve gururla belirtmeliyiz ki Türkiye de ilk ve tek firmayız. Sizlerde takdir edersiniz ki gerçek üretici olmayan ve o ürünün geçmişini bilmeyen hiçbir firma doğal olarak bu kampanya ve değişim gençleştirme olanağını sunamaz ve tabi ki sunamamaktadırlar. Eğer bu yazdıklarımız ve iddia ettiklerimiz gerçek anlamda irdelenip incelendiğinde işte o zaman gerçek ürününün arkasında durabilen bir firmadan mal almanın önem ve ehemmiyeti ortaya çıkacaktır.
     Asıl en önemlisi de bütün bu iddia ve vaatlerimizi firma sahibimiz olan ve sektörümüzde en az %98 ‘ lik müşteri memnuniyeti ile tanınan Beytullah DUMAN ‘ ın uzun yıllar bu sektörde olmasından dolayı kazandığı engin deneyim ve tecrübeleri doğrultusunda verdiğimizin altını çizmeden geçemeyeceğiz. Bütün bunların neticesi olarak da işimizi en doğru şekilde hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir verdiğimiz sözleri de mutlaka yerine getiririz. Kendimizi ve ekibimizi devamlı eğiterek en iyi hizmeti sunarız.

     İLKEMİZ ;DÜRÜST ŞEFFAF TUTARLI olmaktır. Bu sayede güvene dayalı uzun vaatler ve hizmetler sunarız. Tüm bu ve benzeri konulardaki soru ve sorunlarınıza bu içinde bulunmuş olduğunuz BALKÜMESisimli web sitemizi dikkatli bir şekilde okuyup incelediğinizde cevap bulabileceğinizi belirtir BALKÜMESailesi olarak tüm üretici ve müşterilerimize hayırlı bol ve bereketli kazançlar dileriz...

KALİTE VE GÜVENDE AKLA GELEN İLK MARKA BALKÜMES İLAN GÖRÜNTÜLENMESİ

526 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

KALİTE VE GÜVENDE AKLA GELEN İLK MARKA BALKÜMES İLANINA BENZER OLAN İLANLAR

TAVUK SATIŞI TAVUK SATIŞI 03 Ekim 2019 22,00 TL
TÜRKİYENİN İLK YERLİ YUMURTA IRKI SİYAH ATAK-S BALKUMESTE TÜRKİYENİN İLK YERLİ YUMURTA IRKI SİYAH ATAK-S BALKUMESTE 10 Kasım 2018 FİYAT İÇİN ARAYIN
KALİTE VE GÜVENDE AKLA GELEN İLK MARKA BALKÜMES KALİTE VE GÜVENDE AKLA GELEN İLK MARKA BALKÜMES 10 Kasım 2018 22,00 TL

Bu liste rastgele biçimde maksimum 15 adet, minimum 1 adet ürün gösterir.

ÜCRETSİZ ÜYE OL
ÜCRETSİZ İLAN VER