Hakkımızda

Biz Kimiz?

Amatör bir ruhla başlayan ve içindeki bu ruhu hiç kaybetmeden tüm çiftçilerin aradığı her şeyi tek bir sitede bulabilmesi adına hızla profesyonelleşen sitemiz bir yılı aşkın bir süredir ziyaretçilerine daima en iyisini sunma adına çalışmalarına devam etmektedir. Dinamik ve yetkin insan kaynaklarımızın yanı sıra teknolojik alt yapımız, ilk günden itibaren benimsemiş olduğumuz mutlu müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile tüm üyelerimizin yaşamlarına dokunarak değer yaratmak ve gereksinim duydukları her şeye ulaşmaları için aracılık etmekteyiz.

Peki, biz kimiz?

Biz Anadolunun efendisi olan, üreten ve üretmeye devam eden çiftçilerimize online ortam üzerinden diledikleri her şeyi bulabilmeleri adına hizmet veren genç ve dinamik bir kadroyuz. Tarım ve çiftçilik denildiğinde aklınıza gelen tüm tohum çeşitlerinden, gıda ürünlerine, tarım makinelerinden arsalara dek aklınıza gelebilecek pek çok kategoriye yer verdiğimiz sitemiz aracılığı ile artık sizler de gereksinim duyabileceğiniz her şeyi tek bir tıkla bulma imkanına sahip olabileceksiniz. Kendi ürünlerinizi ya da ekipmanlarınızı satmak istiyor ancak doğru fiyata doğru alıcıyı nasıl bulabileceğinizi bilmiyorsanız www.ciftcinizden.com adresimiz sayesinde kolaylıkla ilan verebilir ve satmak istediğiniz şeyleri en akılcı alternatif ile elinizden çıkarmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Biz, tüm çiftçilerimize sunduğumuz bu yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile internet alanındaki standartların belirleyicisi olmak için var gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz. Her geçen gün artan kategorilerimiz ve binlerce farklı ürün çeşitlerimiz ile Türkiye’nin en büyük tarım e-ticaret sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve bu yolculuğumuzda daima teknolojiye yatırım yaparak sizlere aradığınızdan çok daha fazlasını sunmaya çalışıyoruz.

Tarım alanında e-ticaretin nabzını tutmak için gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYE OL
ÜCRETSİZ İLAN VER