Çiftçiden Tüketiciye Doğrudan Satış Platformu: ciftcinizden.com

Çiftçiden Tüketiciye Doğrudan Satış Platformu

Günümüzde zirai faaliyetler, oldukça büyük öneme sahip olmasına karşın, çiftçilerin bu öneme değecek kadar gelir elde etmiyor olmaları handikapı söz konusudur ki, bu sebeple bir çok çiftçi insanlığın yaşam kaynağı olan tarımsal ürünleri üretiyor olmalarına rağmen, oldukça kötü şartlara maruz kalmaktadır. Aracı firmaların ürünü çok daha ucuza satın alma çabaları, mevcut maliyetlerin yüksekliği ve elbette çiftçinin müşterilere doğrudan erişim imkanının bulunmaması, üretimden elde edilen gelirlerin düşmesine neden olmaktadır.

Sadece çiftçi boyutunda bir sorun gibi görünüyor olsa da, ülkemizin tarımsal faaliyetlerinin azalmasına neden olan bu durumun ivediyetle ortadan kaldırılması ve çiftçilerin yeterli müşteri genliğine ulaşarak, ürünlerini en iyi fiyatlarla satabilmesini sağlamak amacıyla kurulan sitemiz mükemmel bir zemindir ve çiftçilerimize ciddi bir Pazar sunar.

Çiftçiye Ne Sunuyoruz?

Öncelikle siteye üye olarak, dünya’nın her yerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşabilirsiniz. Bu büyük avantaj, Türkiye’nin neresinde üretim yapıyor olursanız olun, ürünlerinizi kolayca satabilmenize olanak sağlayacak mükemmel bir fırsattır. Bunun yanı sıra, sitede yer alan tarım makineleri, tohum ve sair ürünlerin ilanlarını da takip edebilir, tarımsal faaliyetlerinizde kullanmak üzere ihtiyacınız olan ürün ve makinelere en uygun koşullarda ulaşabilirsiniz. Çiftçilerimizi, sektörün diğer temsilcileri ve potansiyel müşterileri ile buluşturan platformumuzda, yalnızca tarımsal faaliyetlerin ilanlarına yer verilmekte olduğundan rafine bir müşteri portföyü size ulaşmaktadır.

Sitemize üye olan çiftçilerimizin, üretim hacimlerinin bir önemi yoktur. En küçük üreticiden, devasa üretim kapasitesine sahip çiftçilere kadar, herkes sitemize üye olup, kullanacağı dopinglerle ürünlerini çok daha geniş bir müşteri grubuna ulaştırabilir.

Nasıl Çalışır?

Sitemiz bir ilan platformudur. Satışı yapılan ürünler veya hizmetlerden hiçbir komisyon talep edilmez. Ücretsiz olan üyelikten sonra, tüm ürün kategorilerin de maksimum 3 adet ilan verme hakkınız olacaktır. Mağaza formatında bir çok satış kategorisi size sunuyor ve en yüklü satışları yapabilmeniz için size hazır bir pazarlama platformu sunuyoruz.

Teknolojinin tüm imkanlarının en iyi şekilde kullanıldığı ciftcinizden.com, daha çok ihtiyaç sahibini siteye ulaştırmak için ciddi tanıtım kampanyaları düzenlemektedir. Bu kapsamda oldukça yüklü bir anlık trafiğimiz söz konusudur ki, çiftçilerimizin kendi imkanları erişmeleri oldukça güç olan bir potansiyeli burada sunmaktayız. Sitemize gelen potansiyel alıcıların ihtiyaçları yalnızca zirai ürünlerdir. Başka ürün gruplarını yer vermiyor, ürünleriniz kolayca alıcı bulacak ve üretimleriniz asla zayi olmayıp, bilakis size kazançlar sağlayabilecektir.

Tarih: 15.12.2017

Paylaş :

Yazılarınızı bizimle paylaşmak ve editör olmak ister misiniz ?

Tek yapmanız gereken bize yazı çalışmanızı e-postalamak.

YAZAR OLMAK İSTİYORUM
ÜCRETSİZ ÜYE OL
ÜCRETSİZ İLAN VER